newsy

Orina Krajewska bohaterką podcastu Ani Maruszeczko pt. „Wojownicy i Wojowniczki”

„Wszystko, co robię, ma na celu nadanie jakiegoś sensu temu, co się wydarzyło. Temu, że świadkowałam chorobie i śmierci mojej mamy“.

🎧 Zapraszamy do wysłuchania podcastu Ani Maruszeczko Wojownicy i Wojowniczki, gościnią najnowszego odcinka jest Krajewska, prezeska Fundacji Małgosi Braunek Bądź.

🎧 Podcast dostępny jest w serwisie Spotify, iTunes, Apple Podcast, Anchor Platform.

Wojownicy i Wojowniczki, to cykl spotkań z wyjątkowymi ludźmi. Historie pokazujące, że kryzys to także szansa na rozwój. Przejmujące wyznania o przełomach w życiu, trudnych momentach z akcentem na sposób radzenia sobie z nimi. W tle zawsze ważne zjawisko społeczne (pandemia, adopcja, rodzice dorosłych dzieci, relacje partnerskie, samotność, etyczny biznes, zdrowie i inne). Szczerze, namiętnie, z pasją ale spokojnie o wzlotach i upadkach na drodze do życiowego i zawodowego spełnienia.