Orina Krajewska z podcastem o zdrowiu na Storytel.pl!

„O zdrowiu… czasem sama, czasem z książką, czasem z innymi, z najciekawszymi i najlepszymi” – tak o swoim  podcaście mówi Orina Krajewska – autorka „Holistycznych ścieżek zdrowia” i Prezes Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”.  Od 25 lipca, co dwa tygodnie, na Storytel.pl do wysłuchania będą kolejne dźwiękowe odcinki tych fascynujących poszukiwań. Uwaga! wszyscy, którzy zarejestrują się na platformę korzystając z linku: www.storytel.pl/orina, otrzymają darmowy 30 dniowy dostęp do wszystkich podcastów na Storytel.pl!

„Doszliśmy cywilizacyjnie do pewnej granicy: zaczynamy mieć dosyć smogu, dosyć tego, że jedzenie jest bardziej trujące niż wspomagające, dosyć tego, że siedzimy po 15 godzin przed komputerem i jesteśmy wiecznie zestresowani, nie mając czasu pójść nawet na krótki spacer. To wszystko odbija się na naszym zdrowiu. Wierzę że przyszłość należy do medycyny (prawdziwie) zintegrowanej, która łączy wszystko to, co najlepsze zarówno z obszaru medycyny konwencjonalnej jak i niekonwencjonalnej. Wierzę że nasze zdrowie w ogromnej mierze zależy od naszego stylu życia i codziennych wyborów” – mówi Orina Krajewska. Misją spotkań, które zaplanowała w swoim podcaście prezes naszej fundacji, jest inspirowanie do aktywnej postawy wobec własnego zdrowia na każdym poziomie funkcjonowania, według holistycznej zasady Duch ~ Ciało ~ Umysł.

„Będę spotykać się z największymi autorytetami w swoich dziedzinach, zadawać pytania o istotę zdrowia, ale przede wszystkim uczyć się, czytać, słuchać i dzielić się otrzymaną wiedzą” – zapowiada autorka.

Jak dbać o siebie, co robić by uniknąć chorób? Jak poprawić komfort życia, gdy choroba już się pojawi?  Tego dowiedzą się słuchacze podczas autorskich rozmów. W pierwszym odcinku, który do wysłuchania będzie od 25 lipca, Orina Krajewska wprowadzi w tematykę zagadnień medycyny integralnej oraz założeń holistycznego podejścia do zdrowia, opowie też, czym zajmuje się Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”.  W kolejnych odcinkach czekają nas spotkania z lek.med. Elżbietą Dudzińską – absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Medycyny Integralnej na Uniwersytecie Arizona w USA oraz Maciejem Kozakiewiczem – autorem książki „Slow jogging. Japońska droga do witalności”

Zmiana zaczyna się w nas. Do dzieła!