Było

Pierwsze spotkanie z cyklu JESTEM-BĘDĘ – rozmowa Hanny Zielińskiej z Magdą Chołyst

23.06.2018, w sobotę w pięknej przestrzeni Teatru Ochoty i Królestwa Wwa, odbyło się niezwykłe, głębokie i inspirujące spotkanie z Magdą Chołyst, pierwszą bohaterką projektu pt. JESTEM-BĘDĘ. Spotkanie zapowiedział poruszający felieton Magdy opublikowany w vogue.polska, w którym poznaliśmy jej historię. Tekst dopełnił przepiękny portret Magdy autorstwa Kasi Bielskiej.

 Magda Chołyst po latach autoimmunologicznej choroby, ciężkim leczeniu, wielkim załamaniu zdrowotnym, dzięki swojej determinacji i sile odnalazła właściwą dla siebie drogę.  Na spotkaniu dowiedzieliśmy się skąd czerpała siłę i inspirację do prozdrowotnych poszukiwań, jak zmieniło się jej życie i jakie terapie pomogły jej wrócić do zdrowia.   Spotkanie poprowadziła dziennikarka radia Tok Fm Hanna Zielińska. 

Przypomnijmy, że cykl „JESTEM i BĘDĘ“ to projekt mający na celu promocję holistycznego, zintegrowanego podejścia zarówno do zdrowia jak i do choroby. Ideą akcji jest wsparcie i inspiracja każdego z nas do poszukiwania własnej drogi do zdrowia, do wewnętrznej aktywności i mobilizacji. Wysłuchując autentycznych historii o powrocie do zdrowia wbrew diagnozom i prognozom, mamy szansę przekonać się, że nie ma rzeczy niemożliwych, bo tkwi w nas ogromny potencjał do zdrowienia, a NASZE ZDROWIE W OGROMNEJ MIERZE LEŻY W NASZYCH RĘKACH.

Magda, dziękujemy że zechciałaś podzielić się z nami sobą. Jesteś dla nas inspiracją.  

Zapis całej rozmowy niebawem będzie dostępny na stronie naszej Fundacji. 

Kolejna odsłona, kolejny bohater, jego tekst, portret i spotkanie już we wrześniu. 

 

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb