Bądź na bieżąco

Podziękowanie Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” za udział w Projekcie Łączy nas Pacjent

Publikujemy list jaki otrzymała Aleksandra Nowińska – ekspertka Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, która odpowiada na Państwa pytania w infolinii #łączynaspacjent prowadzonej przez Rzecznika Praw Pacjenta.

Nasza ekspertka ma za sobą leczenie po przebytej chorobie nowotworowej, jako wolontariuszka w projekcie #łączynaspacjent, dzieli się zarówno swoją wiedzą z dziedziny komplementarnych metod leczenia, jak i indywidualnym doświadczeniem wychodzenia z choroby.

Szanowna Pani,

W imieniu Pana Bartłomieja Chmielowca Rzecznika Praw Pacjenta przekazuję na Pani ręce podziękowanie za pomoc i wsparcie udzielane pacjentom i ich bliskim za pośrednictwem Telefonicznej Informacji Pacjenta. Dziękujemy, że w bieżącym roku po raz kolejny przystąpiliście Państwo do współpracy przy realizacji wspólnego projektu Rzecznika Praw Pacjenta i organizacji pacjentów – pn. „Łączy nas Pacjent”. Wspólnie udało nam się w ten szczególny sposób połączyć zadania administracji rządowej oraz wiedzę i doświadczenie przedstawicieli pacjentów zwłaszcza w tym trudnym okresie pandemii.

Podziękowanie czeka w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta przy ul Młynarskiej 46 w Warszawie.

Mam nadzieję, że jak minie czas COVID-19 spotkamy się osobiście i przyjaźnie uściśniemy sobie dłoń. Zachęcamy do dalszego udziału w projekcie.

Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia

Marzanna Bieńkowska

Za-ca Dyrektora

Departamentu Dialogu Społecznego i Komunikacji

Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

www.gov.pl/rpp

Pełny tekst listu dostępny TU.