Storytel

Czy długowieczność jest możliwa? Czy można uniknąć chorób cywilizacyjnych? Jak sobie z nimi radzić? Jak walczyć, by wygrać lub poprawić komfort życia w chorobie? Audiobook Oriny Krajewskiej – Współzałożycielki i Prezeski Fundacji „Bądź” Małgosi Braunek „Holistyczne ścieżki zdrowia” jest zbiorem kilkunastu rozmów przeprowadzonych przez autorkę  z wybitnymi specjalistami reprezentującymi różne dziedziny związane ze zdrowiem człowieka – od medycyny konwencjonalnej, przez medycynę wschodnią, ziołolecznictwo, leczenie dietą i ruchem, po psychologię i duchowość.

Od   lutego  2019  Orina  Krajewska  prowadzi  również autorski  podcast o zdrowiu na Storytel.pl. Polecamy do odsłuchu!

Wśród rozmówców są m.in.: genetyk prof. Jan Lubiński, psycholog Wojciech Eichelberger, specjalistka medycyny holistycznej dr Preeti Agrawal czy prof. medycyny chińskiej Li Jie. Audiobook jest przewodnikiem dla tych, którzy chcą już dziś holistycznie zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zapraszamy na 6h 57min pasjonujących rozmów, czyta sama autorka.

„Całym sercem polecam tę niezwykle cenną książkę. Orina łączy osobiste doświadczenie przejścia przez chorobę mamy z wiedzą specjalistów medycyny holistycznej. Holistycznego rozumienia siebie. Jestem przekonana, że ich wiedza i mądrość przyniosą pomoc chorującym i ich bliskim, a także wszystkim którzy świadomie chcą dbać o siebie i swoje zdrowie. Dziękuję, Orinko” – Maja Ostaszewska, aktorka.

„Trzymają Państwo w rękach wartościową, pasjonującą lekturę, która może przywracać wiarę pacjentom, inspirować lekarzy, a wszystkim przypominać, jak d o b r z e ż y ć” – Jacek Santorski, psycholog, prof. hon. Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Link do Sorytel.pl z Audiobookiem tutaj