Bądź na bieżąco

Warsztat „Refleksologia Głowy i Twarzy”

kwiecień
07
Warsztat "Refleksologia Głowy i Twarzy”
Husarii 32

Uwaga! Brak miejsc. Informujemy, że wszystkie miejsca na warsztat „Refleksologia Głowy i Twarzy” są już zajęte.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że temat warsztatu spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. To motywuje nas do dalszego działania. O kolejnych, nowych spotkaniach, które zorganizujemy specjalnie dla Państwa będziemy informować na bieżąco.

Termin: 7 kwietnia 2018 (sobota) godz. 11.00, warsztat potrwa 2-3h

Adres: ul. Husarii 32 (Wilanów), Warszawa, pawilon w głębi ogrodu

Koszt: warsztat jest bezpłatny, ale z góry dziękujemy za wszelkie darowizny na rzecz Fundacji. 10, 30, 50 zł – każda kwota znaczy dla nas wiele.

Zapisy: warsztaty@backup.fundacjabadz.pl , liczba miejsc ograniczona

 

Zapraszamy na Warsztat REFLEKSOLOGIA GŁOWY I TWARZY – który jest zabiegiem leczniczym, polegającym na uciskaniu punktów receptorowych i akupunkturowych w obszarze głowy i twarzy. 

 

Zabieg działa na:

  • obszarze zdrowotnym: w m.in. takich dolegliwościach jak: bezsenność, depresja, bóle głowy 
  • obszarze receptorowym: ściągając napięcia z twarzy aktywizując energię narządów wewnętrznych m.in. płuc, jelita grubego, żołądka, śledziony, pęcherza moczowego, pęcherzyka żółciowego 
  • obszarze relaksacyjnym: wprowadzając w stan głębokiego relaksu 
  • obszarze urody: poprzez stosowne uciski stymuluje napięcie twarzy dając jej odprężenie i witalność

Podczas warsztatu poznamy tajniki zabiegu, będziemy trenować na Sobie wprowadzając się w stan relaksacji, aromaterapii.

Prowadząca : Izabela Milczarek, założycielka i prowadząca ośrodek OdNowa Centrum Refleksoterapii, zajmujący się naturoterapią, skupiający praktyków z różnych dziedzin holistycznej medycyny integralnej. Dyplomowana refleksolog pracująca według zasad terapii meridianowej, terapeutka TMC (Tradycyjna Medycyna Chińska) z zakresu ziołolecznictwa. W swojej pracy inspiruje się doświadczeniem prof. dr nauk med. Li Jie, twórcy instytutu naukowo-badawczego tradycyjnej medycyny chińskiej (TMC) w Holandii. Stale się doskonaląc i poszerzając swoje umiejętności, wypracowała autorską metodę terapii integralnej, dostosowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta. 

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb