newsy

Wesprzyj nasze działania i przekaż 1 proc. podatku na rzecz Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

Drodzy Przyjaciele,

działamy dla Was nieustannie, udało nam się zrealizować mnóstwo projektów, w których uczestniczy coraz więcej z Was. Bardzo nas to cieszy. Mimo trudnych czasów czujemy, że nasza praca ma sens.

Dzisiaj bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia, by móc dalej BYĆ, służyć Wam i rozwijać się. Bez Waszej pomocy finansowej, nie przetrwamy kolejnego roku.

Prosimy, wesprzyj nasze działania i przekaż 1 proc. podatku na nasze cele statutowe, nasz numer KRS to: 0000381339.

Dążymy do poprawy stanu zdrowia całego społeczeństwa. Chcemy by każdy miał dostęp do wiedzy na temat holistycznego podejścia do zdrowia i wspierających metod w leczeniu. By każdy czuł się bezpiecznie. W dobie pandemii jest to tym bardziej konieczne.

Rozlicz swój PIT online z PITax.pl i przekaż 1 proc. podatku na rzecz Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, link do programu dostępny TU.

Przekaż 1% naszej organizacji

PIT rozliczysz online w PITax.pl dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Działamy od 2015 roku. Do tej pory m.in.:
– Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt darmowych wykładów i warsztatów poświęconych holistycznym ścieżkom zdrowia.

– Od 2019 roku prowadzimy cykliczną, bezpłatną i otwartą grupę wsparcia “BądźMy” dla pacjentów onkologicznych i chorych przewlekle oraz ich przyjaciół i rodziny.

– Zorganizowaliśmy trzy Kongresy Medycyny Integralnej “Bądź w pełni zdrowia” z łącznie ponad 27 godzinami
wykładów poświęconych prewencji i leczeniu chorób przewlekłych.

– Od 2019 roku raz w miesiącu dyżurujemy na infolinii u Rzecznika Praw Pacjenta w ramach projektu #łączynaspacjent, odpowiadając na Wasze pytania związane z holistycznym podejściem do zdrowia.

– Na co dzień jesteśmy też pod naszym fundacyjnym telefonem, podpowiadając gdzie szukać pomocy, udzielając informacji i oferując nasze wsparcie.

– W 2020 roku, we współpracy z Powiatem piaseczyńskim zorganizowaliśmy bezpłatny cykl edukacyjny “Zdrowie dla Piaseczna” dedykowany mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego, w ramach którego odbyło się 9 wykładów na temat prewencji chorób przewlekłych i zdrowego stylu życia.

– W ramach cyklu Jestem i Będę, przedstawiającego historie o powrocie do zdrowia często wbrew stawianym diagnozom, opublikowaliśmy 12 rozmów na stronie vogue.pl i w formie podcastów na Storytel.

Dzięki Waszemu wsparciu zorganizujemy kolejne wykłady, warsztaty, kongresy by docierać do osób, które dotychczas nie miały możliwości uczestniczyć w wydarzeniach.

Prosimy więc Was o pomoc by móc nieść pomoc i rozwijać się dalej.

Jesteśmy i Będziemy dalej dla Was.

Zespół Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”.