Bądź na bieżąco

Warsztat: Zdrowie a Rodzina

listopad
17
Zdrowie a Rodzina: metoda ustawień systemowych Berta Hellingera
ul. Husarii 32 (Wilanów), Warszawa, pawilon w głębi ogrodu

Termin: 17 listopada 2017 godz. 11.00 – 15.00

Adres: ul. Husarii 32 (Wilanów), Warszawa, pawilon w głębi ogrodu

Koszt: warsztat jest bezpłatny, ale z góry dziękujemy za wszelkie darowizny na rzecz fundacji. 10, 30, 50 zł – każda kwota znaczy dla nas wiele.

Zapisy: warsztaty@backup.fundacjabadz.pl

Z uwagi na duże zainteresowanie organizujemy ponownie warsztat „ZDROWIE a RODZINA: metoda ustawień systemowych Berta Hellingera”.
 
Praca ustawieniowa wyłania na światło dzienne wszystkie dynamiki powodujące między innymi to, że nie udaje nam się dotrzeć do pełni szczęścia, sukcesów, do pełni zdrowia – zarówno fizycznego jak i duchowego. Hellinger jest przeświadczony, że wszelkie cierpienie bierze się z nieporządku w systemie, a uzdrowienie jest efektem wprowadzenia w nim ładu. Pokazuje jedynie, że odkrycie dynamiki duszy chorego może pomóc mu zrozumieć
przyczyny choroby i tym samym wspomóc zdrowienie.

Prowadzący: Janusz Sztencel, psychoterapeuta z certyfikatem PTP. Od 2003 roku szkoli się w ustawieniach systemowych, które prowadzili: Bert Hellinger, Maria Senlftleben-Gudrich, Marek Wilkirski, Victoria Schnabel, Ilse Kutschera i wielu innych.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb