Ze Wschodu na Zachód

Ze Wschodu na Zachód
Centrum Kultury Jidysz, ul. Andersa 15, Warszawa

Pierwszy z cyklu wykładów o tradycyjnej medycynie Wschodu w kontekście cywilizacyjnych chorób Zachodu, szczególnie raka.

Osoba prowadząca: dr med. Khandaa Galsan – 6-letnie studia medyczne w Ułan Bator.
W Polsce pracuje od 1992 roku. Ukończyła kurs akupunktury i kurs medycyny tradycyjnej mongolskiej w Ułan Bator, kurs akupunktury Polskiego Towarzystwa Akupunktury w Warszawie oraz kurs akupunktury w Shanghaju. Prowadzi prywatna praktyka lekarska i akupunktury w Warszawie. Autorka książki „Akupunktura praktyczny przewodnik po chińskiej sztuce medycznej”.

Zapisy: tel. 571 207 720 lub warsztaty@backup.fundacjabadz.pl
Sugerowana darowizna 10 zł; (warsztat częściowo dofinansowany ze środków Fundacji)