będzie

Medytacja mocy z Przemkiem Wardejnem, 13 stycznia godz. 19:00

styczeń
Medytacja mocy z Przemkiem Wardejnem
Fundacja Małgosi Braunek „Bądź” oraz Przemek Wardejn – trener mentalny, instruktor technik oddechowych, nauczyciel medytacji/mindfulness; zapraszają na wspólną „Medytację mocy” w formie LIVE’a na Facebooku Fundacji „Bądź”, 13 stycznia (czwartek) o godz. 19:00.

Czego będzie można dowiedzieć się podczas live’a:
– na czym polega medytacja, jak ją „uprawiać”, kiedy ją wykonywać i co jest do niej niezbędne.
– będzie także doświadczenie medytacji – zrobimy sobie takową przez kilkanaście minut.

Do kogo kierowany jest live:
– do wszystkich tych, którzy pragną choćby na chwile się zatrzymać, odciąć od nadmiaru myśli, popatrzeć w głąb siebie, może w ciszy odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Przemek Wardejn – trener mentalny, instruktor technik oddechowych, nauczyciel medytacji/mindfulness, konsultant ajurwedy, mentor zdrowia. Absolwent Międzynarodowego Centrum Mindfulness Fundacji Art of Living w Bad Antogast, w Niemczech. Przez lata kształcił się biorąc udział w dziesiątkach warsztatów i kursów rozwoju osobistego w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w Indiach. Zanim został szkoleniowcem, zbierał różnorodne doświadczenia zawodowe jako dziennikarz, DJ, prezenter radiowy, pracownik nowojorskiego city, właściciel firmy w Afryce, pracownik społeczny, fotograf. Poprowadził ponad 10000 godzin warsztatów rozwojowych, wykładów, indywidualnych konsultacji dla firm i grup otwartych, pracował między innymi dla HBO, Warner Media, Glamour, BASF i innych. Jest współtwórcą SLOWOnline – mobilnej aplikacji mindfulness z prowadzonymi medytacjami na telefon. Jako promotor zdrowego stylu życia, był konsultantem wielu książek w tej tematyce. Jego pasją jest wprowadzanie teorii świadomego życia do rutyny dnia codziennego, oraz podróże. Trzykrotnie przejechał Saharę, mieszkał wśród Indian w Amazonii, odwiedził ponad 50 krajów na 5 kontynentach. Ma żonę Anię i 3.5-letnia córeczkę Mię.

Spotkanie nie wymaga zapisów zapraszamy na nasz profil Fundacji Małgosi Braunek “Bądź” na Facebooku, 13 stycznia o godz. 19:00. LIVE pojawi się jako post.