Było

Warsztat „Totalna Biologia”

Wczoraj, 09.09.2017, odbył się w Warszawie wyczekiwany warsztat „Totalna Biologia” prowadzony przez Agnieszkę Ziembińską. Podzielony był na część teoretyczną i praktyczną. Chętni mieli okazję przeanalizować cykle wydarzeń życiowych oraz zobaczyć ich konsekwencje. Wielkie podziękowania dla uczestników oraz Prowadzącej za poprowadzenie warsztatu w dwóch turach.

Ze względu na trwające zainteresowanie warsztatami, Totalna Biologia na pewno do nas powróci. Śledźcie nasz profil FB!
Więcej o warsztacie: czytaj

Totalna biologia (zwana również Recall Healling) jest kluczem do zrozumienia siebie i swoich bliskich oraz uświadomienia sobie, co tak naprawdę jest ważne dla naszego organizmu. Polega na przyjrzeniu się naszemu życiu od strony zachodzących w nim procesów biologicznych, zachęcając tym samym do zmiany sposobu postrzegania naszego zdrowia i pojawiających się w naszym życiu chorób.

Metoda Recall Healing polega na zadawaniu właściwych pytań, które pozwalają uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich przekonania, co prowadzi do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie do usunięcia związanej z nim choroby. Pierwszym krokiem do uzdrowienia jest nazwanie konfliktu, uświadomienie sobie odczuwanych w związku z tym silnych emocji. W trakcie pracy tworzy się układankę historii swojego życia w sposób świadomy, co uwalnia nas od przyczyn chorób i niepowodzeń życiowych.

Zapisz się na newsletter

Wyślemy porcję porad, inspiracji i zaprosimy na wydarzenia organizowane przez naszą fundację

Szanujemy prywatność naszych subskrybentów i zapewniamy, że podane dane tj. adres e-mail będzie używany wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o działaniach Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź” z siedzibą przy ul. Husarii 32, w Warszawie (02-951) dowiedz się więcej
© 2016 Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: PureWeb