NOWY jesienny plan wykładów i warsztatów Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”

kwiecień

Zapraszamy na nowy sezon wykładów i warsztatów Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”! Nie zabraknie praktycznej porcji wiedzy od najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie medycyny integralnej i holistycznego podejścia do zdrowia, spróbujemy mini technikami osiągnąć maxi efekty w radzeniu sobie ze stresem, a także naturalnie zadbany o siebie poprzez aromaterapię i nauką wytwarzania kosmetyków w domu! Poszukamy też równowagi w ajurwedzie i oddechu. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy, zapisy przyjmujemy na: warsztaty@backup.fundacjabadz.pl

Zaczynamy już 21 września (11:00-13:00) wykładem „Tradycyjna Medycyna Chińska” Teresy Majewskiej – psychodietetyczki (SWPS) i dietetyczki TCM (Avicenna Institute), członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Podczas wykładu dowiemy się jak tworzyć swoją dietę w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską (TMC).

Wykład w Centrum Kultury Wilanów, ul. Radosna 11. Szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ

Następnie, 28 września (11:00-13:00) zaprosimy na „Warsztat technik relaksacyjno-energetyzujacych. Mini techniki – maxi efekty”. Prowadząca Diana Poteralska-Łyżnik – coach zdrowia, doula, arteterapeutka, liderka jogi śmiechu, instruktorka gimnastyki słowiańskiej, konsultantka Feng Shui, BaZi i ZeRi, nauczy nas szybkich i łatwych narzędzi do relaksacji i przywrócenia energii życiowej.

Warsztat w Centrum Kultury Wilanów, ul. Radosna 11. Szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ

30 września (17:00-19:00) zaprosimy na warsztat „Kompendium naturalnej pielęgnacji – warsztaty z Purite” do Salonu Purite w Warszawie, gdzie współtwórca marki Szymon Kaźmierczak – zielarz-fitoterapeuta, opowie nam m.in. o mocy naturalnych kosmetyków.

Adres: Salon Purite, Warszawa pl. Grzybowski 10 lok. 7a. Szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ

Październik (5 października, godz. 11:00-13:00) rozpoczniemy wykładem z aromaterapii: „Aromaterapia – naturalna domowa apteczka” prowadzonym przez Magdalenę Lewandowską. Poznamy prozdrowotne właściwości olejków eterycznych  i naturalne metody wspierania zdrowia dzięki ich użyciu.

Dla osób, które mają za sobą przebytą operację chirurgiczną oraz tych, które odczuwają chroniczny ból, przygotowaliśmy warsztat: „Jak przynieść ulgę ciału? – alternatywne metody pracy z ciałem: Terapia Blizn wg metody ScarWork™ oraz Rolfing®”, prowadzony Annę Świecką. Warsztat odbędzie się 26 października w godz. 11:00-13:00.

23 listopada (11:00-13:00) spotkamy się z Karoliną i Maciejem Szaciłło podczas warsztatu, pt. „Ajurweda, czyli droga do równowagi, zdrowia i szczęścia”. Dowiemy się jakie są podstawowe założenia najstarszej nauki o zdrowiu oraz nauczymy się kliku technik relaksacyjnych.

Jesienią, niezmiennie kontynuujemy spotkania otwartej grupy wsparcia Fundacji – BądźMy. Przypominamy, że istnieje możliwość indywidualnych konsultacji. Zachęcamy do kontaktu z prowadzącą w celu zadawania pytań i potwierdzania swojej obecności na spotkaniach: Ewa Tarasewicz: tel. 600 602 774, email: jiun-ewatar@wp.pl

Szczegóły nt. najbliższego spotkania znajdziecie klikając TUTAJ

Zapraszamy też do konsultacji w trzecie środy miesiąca poprzez „Łączy nas pacjent” – ekspercką infolinię Rzecznika Praw Pacjenta i organizacji pacjentów. Prosimy o weryfikowanie informacji o terminach poprzez kalendarz dostępny TUTAJ. Zakres prowadzonych porad eksperckich to m.in.: Integralne podejście do zdrowia – czym jest? Na czym polega medycyna integralna? Polecane terapie komplementarne, specjaliści z zakresu metod i terapii komplementarnych oraz kliniki i placówki stosujące holistyczne, kompleksowe leczenie.